چاپ        ارسال به دوست

همکاری اپل و سیسکو در بهبود سیاست‌های امنیت سایبری

شرکت سیسکو این هفته اعلام کرد آماده یک حرکت جدید در امنیت سایبری است و اپل بخشی از این برنامه خواهد بود. این شرکت جزئیات خاصی درباره آنچه که مشتریانش باید دنبال کنند، ارائه نکرده است، اما دیوید اوولویچ، معاون رئیس گروه امنیت تجاری سیسکو، روز دوشنبه در پست وبلاگ خود اظهار داشت که این شرکت در حال کار با شرکت‌های پیشرو (برجسته) برای ساخت معماری مورد نیاز به منظور ارائه‌ی سیاست‌های «قوی‌تر» است.

 

اوولیچی گفت: «ما با شرکت‌های برجسته‌ در حوزه‌ی امنیت همکاری می‌کنیم تا توسعه این معماری را که ارائه‌دهندگان امنیت سایبری را قادر به ارائه سیاست‌های قوی‌تر به مشتریان خود می‌سازد، رهبری کنیم.» او همچنین اشاره کرد که سیسکو با «نظارت مداوم امنیتی و معماری مرجع قابل اندازه‌گیری» قادر خواهد بود فناوری‌های هر دو شرکت اپل و سیسکو را مورد استفاده قرار دهد.

 

اوولیچی اهداف آینده بیمه سایبری سیسکو را در یک پست وبلاگ اعلام کرد. برنامه اتصال امنیت سیسکو برای آیفون و آی‌پد در این شرکت، آخرین محصول همکاری شرکت با اپل است. روز دوشنبه در یک رویداد سیسکو در لاس‌وگاس، تیم کوک مدیر اجرایی اپل اعلام کرد که ترکیب فنآوری‌های ارائه‌شده توسط اپل و سیسکو، باید به این امر منجر شود که شرکت‌ها برای امنیت سایبری کمتر هزینه کنند.

 

کوک گفت: «اگر سازمان یا شرکت شما از سیسکو و اپل استفاده کند، این ترکیب می‌تواند هزینه‌های امنیت را برای شما به میزان قابل توجهی کاهش دهد.» کوک در کنفرانس Cisco Live ۲۰۱۷ در جریان سخنرانی چاک رابینز مدیر عامل شرکت سیسکو، سخنرانی کرد. اپل و سیسکو چندین سال است که در زمینه‌های مربوط به امنیت سایبری همکاری می‌کنند. در اوایل ماه جاری، آن‌ها ابتکار «راه سریع» خود را برای پوشش برنامه‌های تجاری مهم برای macOS گسترش دادند. این پروژه به معنای کمک به تأیید برنامه‌های کاربردی و دستگاه هایی که برای شبکه‌های سیسکو بهینه شده‌اند، است.

 

در طول سال‌های گذشته، سیسکو تلاش‌های خود را در زمینه امنیت سایبری به میزان چشمگیری افزایش داده و به نظر می‌رسد مصمم به سرمایه‌گذاری بیشتر است. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های این شرکت باید در مدت کوتاهی عمومی شود، اوولیچی می‌گوید: «این فقط یک آغاز است. منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید.»


١٠:٢٠ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٧٦    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج